Çapkınlar Filtre

Firmamız 1973 ‘ te İzmir’in Basmane semtinde traktör yedek parçası, lastik ve akü satışıyla ticaret hayatına başlamıştır. 1983’ te limited şirket olarak aile şirketi haline gelmiş ve İzmir 1. sanayi sitesinde çalışmalarına hız vermiştir. Bu yıllarda filtre toptan ve perakende satışına ağırlık verilmiştir. Kurulduğu ilk günden beri kesintisiz olarak aynı kurucu sahibi ile birlikte ciddiyeti ve dürüstlüğü ilke edinerek ticaret hayatına devam etmektedir. Halen firmamız yağ, yakıt, hidrolik, hava, polen ve özel tip endüstriyel filtrelerin satışını başarıyla sürdürmektedir.
İşimizi severek büyük bir tutkuyla yapıyoruz. Sattığımız ürünlerin kalitesine ve menşeine her zaman büyük önem veriyoruz. Zengin çeşit ve kuvvetli stoğumuz sayesinde taleplere yüksek bir yüzdeyle anında cevap verebiliyoruz. Bu da bizim piyasada devamlı var olmamızı sağlıyor.
“Şampiyon Filtre” ve “Gold Filtre” bayilikleri yanı sıra Real Orijinal Filtre, Fleetguard, White seperatör Filtreleri, Delphi, Bosch ve Purflux filtre aksamı geniş çeşidiyle çalışmaktayız.
Ümit ederiz ki daha nice yıllar boyunca tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle sevgi ve saygıya dayalı başarılı bir iş hayatını paylaşırız.

  • Alanında Uzman Ekip
  • Kaliteli ve Profesyonel Ürünler
  • Yüzlerce Referans

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak, Çevreye, doğaya ve topluma saygılı olmak İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını öngörmek Tüm kaynakları verimli kullanmak Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içinde olmak Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmak, Müşterilerimize güvenilir , rekabetçi ve hızlı cevap veren bir işletme olmak. Daima ivme katetme felsefesini ilke edinerek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak.
Hava Filtreleri
Yağ Filtreleri
Yakıt Filtreleri
Hidrolik Fitreler
Marin Tipi Filtreler
Endüstriyel ve Özel Tip Filtreler